ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

شرکت افق


کلیه هزینه های دندانپزشکی شما را تا 50 درصد کاهش می دهیم..

توجه داشته باشید شرکت افق به هیچ عنوان بیمه نیست و فقط خدمات تخفیفی ارائه می کند و کلیه تخفیفات نسبت به تعرفه نظام پزشکی بخش خصوصی مصوب وزارت محترم بهداشت که از سایت آن وزارتخانه محترم قابل دریافت است صورت می گیرد که میزان تخفیفات توسط دندانپزشک تعیین میشود و شرکت افق صرفا نقش معرفی کننده به مراکز دارنده ی مجوز معتبر ارائه خدمات دندانپزشکی را ایفا میکند .

سخنی با مردم (بسیار مهم )

سلام، ممکن است تا کنون از طریق شیوه های مختلف تبلیغاتی نسبت به ارائه خدمات دندانپزشکی از طریق شرکت های مختلف آشنایی داشته باشید،ما به هیچ وجه هیچ گونه قضاوتی در مورد شرکت های دیگر درباره میزان دریافت هزینه و یا میزان تخفیفات و یا خدمات ارائه شده توسط ایشان نمیکنیم اما لازم میدانیم به مردم آگاهی لازم را بدهیم تا شرکت افق را به هیچ وجه با سایر شرکت ها مقایسه نکنند.
چرا که شرکت افق همیشه به عنوان خادم مردم و داعیه دار کار خیر در این زمینه فعال بوده است،دفترچه خود را هیچگاه به عنوان بیمه قلمداد نکرده و همیشه با مشتریان خود صادق بوده است و عنوان کرده است که این یک دفترچه تخفیفی است و علت شکل دفترچه ای ان به این علت است که خدمات انجام شده مشتری در ان درج شود تا در صورت اختلاف بتوان پشتیبانی لازم را انجام داد، روی کارت تخفیفی که نمیشود نوشته ای درج کرد.
شرکت افق هیچگاه هزینه ای برای صدور دفترچه دریافت نکرده است و به وعده خود نسبت به رایگان بودن صدور دفترچه عمل کرده است.
تنها هزینه ی ارسال بسته ای که دفترچه در آن قرار دارد که عموما این هزینه با مشتری است و هزینه ی شش ماه خدمات نوبت دهی بازای هر نفر ۵ هزار تومان که بسیار مبلغ ناچیزی است از مشتری دریافت شده است.اینکه عده ای از شرکت های سود جو با مبالغ بالا اینکار را انجام میدهند هیچ ارتباطی به افق ندارد امید است که در مورد ما قضاوت صحیح از جانب مردم انجام
گیرد.
مطلب دیگری که همیشه مطرح است واقعی بودن میزان تخفیفات است که بحمدالله شرکت افق تخفیفات بسیار واقعی و چشمگیری دارد بطوری که گاها از خیریه ها نیز کمتر است،و نکته قابل توجه این مسئله اینست که دندانپزشکان محترم طرف قرارداد شرکت بواسطه اینکه این هزینه پایین شائبه ای نسبت به کیفیت خدمات ارائه شده ایجاد نکند یکسال خدمات خودرا ضمانت میکنند و به هر دلیل موجهی که درمان ناموفق باشد مجددا درمان را بدون دریافت هزینه، انجام میدهند و این را وظیفه ی خود میدانند.
آیا دندانپزشکی که خدمات خود را یکسال ضمانت میکند ریسک استفاده از مواد بی کیفیت را به خود راه میدهد ،بهیچ وجه چراکه مراجعه مجدد بیمار باتوجه به رایگان بودن بعلت ضمانت، بسیار برای دندانپزشک هزینه بردار است.
شرکت افق باز هم بجهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان همان دفترچه ای را که رایگان صادر کرده و هزینه های جاری مثل پیک و هزینه های تلفن و امور جاریه شرکت و حقوق پرسنل را صرفا دریافت کرده را که بازای هر نفز 5000 تومان است، گارانتی مرجوع کرده و چنانچه کسی که دفترچه را تهیه کرده و بهر علتی چه موجه و چه نا موجه بخواهد دفترچه را پس بدهد کل وجه پرداختی را به وی برگشت میدهد و چه حسن نیتی بالاتر از این میتواند وجود داشته باشد.
روی سخن من با کسانی است که پیوسته ما را تخریب کرده اند و بعلت اینکه مردم میتوانند از خدمات ارزان و با کیفیت همزمان بهره ببرند ناراضی اند،بله ناراضی اند چون دندانپزشکان با انصاف و مردمداری وجود دارند که حاضرند به جای عصب کشی هر ریشه ۱۲۰ هزار تومان فقط ۶۲ هزار تومان دریافت کنند ولی به جای یک مریض با تعرفه همیشگی سه مریض دریافت کننده ی تخفیف داشته باشد و بجای 120 هزار تومان 186 هزار تومان دریافت کند، نمیدانم اشکال این روند اگرهمراه باضمانت خدمات باشد چیست؟
حال در این میان عده ای تصور میکنند که متضرر شده اند ،عده ای که تخفیف را بحق نمیدانند،بد نیست بدانید شرکت افق این طرح را فقط برای مناطق محروم ارائه داده است و از این جهت خود را داعیه دار کار خیر میداند.لذا برای آن عزیزانی که فکر میکنند متضرر شده اند اعلام میکنم که اگر مشتری خود را داشته باشند بهیچ وجه از جانب افق و تخفیفهایش گزندی به آنها نرسیده است،.همه سخن بنده اینست انصاف داشته باشیم و همه را با یک چوب نزنیم.شرکت افق تا کنون جز خدمت صادقانه و انسان دوستانه و تشویق مردم به استفاده از خدمات دندانپزشکی هدف دیگری نداشته است و این در شرایطی بود که شخصی، در سطح پایین در آمدی، بعلت هزینه های بالا جرات مراجعه به دندانپزشک را نداشت اکنون با هزینه ای بسیار ناچیز با تهیه دفترچه تخفیفی افق میتواند معاینه و ویزیت رایگان شود و از وضعیت بهداشت دهان و دندانش مطلع شود،اگر افق همین مهم را انجام داده باشد خدمتی بس بزرگ انجام داده است. امید که انصاف پیوسته در
وجود همه ی ما باشد و دیگران را که ثابت کرده اند جز کار خیر و خدمت رسانی به خلق و البته کار آفرینی برای کارکنان خود هدف دیگری ندارند از رمق نیاندازند.
با تشکر
شرکت افق

درست فکر می کنید افق بهترین انتخاب است .

همکاری با دندانپزشکان

با سلام
از دندانپزشکان عزیز در مشهد و شهرستان که تمایل به همکاری با شرکت افق دارند دعوت میشود جهت ثبت اطلاعات خود به ربات شرکت افق مراجعه نمایند.
با تشکر تیم پشتیبانی افق
با پیوستن به ربات تلگرام افق می توانید مشاوره دندانپزشکی داشته باشید و همچنین ثبت نام را انجام دهید ، از قیمت ها مطلع شده و ...

بن تخفیف شرکت افق (هدیه شرکت افق )

بن تخفیف شرکت افق این امکان را به مشتریان میدهد تا در صورتی که در ماه اول صدور دفترچه برای درمان اقدام نمایند علاوه بر تخفیف 30 الی 50 درصد مبلغ 10 هزار تومان نیز از کل هزینه درمان تخفیف خورده کسر شود.این اقدام صرفا بجهت اثبات حسن نیت شرکت صورت گرفت تا مشتریان عزیز افق بیش از پیش از خدمات افق راضی باشند.بواسطه ی این خدمت هزینه پست و پشتیبانی دفترچه به مشتری برگردانده میشود و در خانواده های بالای 3 نفر حتی مشتری سود می برد.
با تشکر تیم پشتیبانی افق

در مقایسه با سایر خدمات حمایتی که از سوی همکاران ما صورت می گیرد که مبالغ انها از 45 هزار تومان تا 140 هزار تومان متغیر می باشد ، این افتخار را داریم که بدون ذره ای افت کیفیت در خدمات و چه بسا با خدماتی بهتر و پشتیبانی قویتر با هزینه ای بسیار پایین(فقفط هزینه ارسال و پشتیبانی ) در خدمت شما گرامیان هستیم .

تیم پشتیبانی افق از لحظه اخذ نوبت پزشک تا پایان مراحل درمان در کنار شماست .

مفتخریم که اعلام کنیم به جهت اطمینان از کیفیت خدمات خود این دفترچه را گارانتی مرجوع کرده ایم تا عضو محترم افق بتواند در در صورت بروز نارضایتی از خدمات ، دفترچه را مرجوع کرده و کل وجه پرداختی خود را بابت ثبت نام و حتی ارسال دریافت کند.

کلیه خدمات انجام شده دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد شرکت به مدت یکسال ضمانت میشوند و در صورت بروز هر گونه مشکل آن خدمت مجددا و اینبار بصورت رایگان برای عضو محترم افق انجام میشود.

آخرین مقالات دندانپزشکی افق

تائید افزایش احتمال بروز سرطان در زنان مبتلا به بیماری های لثه

بیماری لثه به دلیل باکتری های دهان ایجاد می شود که موجب عفونی شدن بافت اطراف دندان شده و همراه با بوی بد دهان، جویدن...


دسته بندی: پست ها

آمالگام سمی یا بی خطر؟؟؟

آمالگام های دندانی   سمی هستند؟ ۲۷ تیر ۱۳۹۵ درتخصصی, ترمیمی   آمالگام های دندانی سمی هستند؟ در...


دسته بندی: پست ها

بهداشت دهانی و مراقبت‌ لازم برای کودکان

اگر می‌خواهیم کودکانمان دندان‌های سالمی داشته باشند رعایت بهداشت دهان آنها را باید از زمان نوزادی آغاز کنیم. دکتر...


دسته بندی: پست ها

رفع دلایل ترس از دندانپزشکی

رفتن به دندان پزشکی برای بسیاری از ما احساس خوشایندی نیست و حتی با ترس و استرس همراه است. غافل از اینکه می‌توان به...


دسته بندی: پست ها

مسواک پس از خوردن نوشیدنی‌‌ و میوه‌ ترش

بیشتر افراد فکر می‌کنند اگر بعد از خوردن غذا‌ها و نوشیدنی‌ها هر چقدر زود‌تر مسواک بزنیم، برد کرده‌ایم و با خارج کردن...


دسته بندی: پست ها

ایمپلنت دندانی چیست

ایمپلنت دندانی چیست ؟ اگر شما یک یا چند دندان را از دست داده باشید و یا کاملاً بدون دندان باشید می توانید به منظور...


دسته بندی: پست ها

چهره زیبا با دندان زیبا

همه ما دوست داریم که ظاهر خود را جوان نگه داریم، به همین خاطر هم هست که روز به روز افراد بیشتری به درمان‌ها و...


دسته بندی: پست ها

کاهش پوسیدگی دندان

 پوسیدگی دندان از شایع ترین بیماری های دهان و دندان به شمار می رود که می توان با روش های مختلف باعث کاهش پوسیدگی...


دسته بندی: پست ها
0%
میزان رضایت مشتریان ما

از آنجا که کسب رضایت کامل اعضای افق از خدمات ، هدف اصلی ماست از لحظه ی اخذ نوبت پزشک تا پایان درمان در کنار شما خواهیم بود.